Gündem
16 Şubat 2018 ( 9558 izlenme )
Reklamlar

Yunan basını: Türklerle baş edemeyiz

Kardak kayalıklarında gerilim çıkaran Atina’ya Yunan basınından uyarı geldi. Türkiye’nin Zeytin Dalı Harekatı’nda sergilediği askeri teknolojiye dikkat çeken Yunan haber sitesi Ptisi Diastima, “Türk propagandası ile suçlanacağımızı biliyoruz, ancak uyanma zamanının geldiğini düşünüyoruz.


Kendimizi zorlamayı bırakalım. Üstün DNA’yla savaş kazanamayız, bize Türklerdeki gibi modern silahlar lazım!” şeklinde yazdı.

Site, Afrin’de PKK/PYD’li teröristlerin ne kadar dirençli olursa olsun Türk İHA’larının, teröristlerin kullandığı araçların tamponlarının rengine kadar bildiğini, mühimmat hazırlanan depoların yerini bildiğini ve akıllı mühimmatlarla nokta atışı ile vurduğunu belirtiyor.

Haberde, “Türklerin sahip oldukları silahları ve teknolojileri ne kadar etkili kullandığını görelim. Bizim onlarla uğraşacak bu tip bir silah teknolojimiz mi var? Çok geç olmadan bu gidişi düzeltelim ve nihayetinde kendimizi ütopik ulusal illüzyonlarımızla kandırmayı bırakalım” değerlendirmelerinde bulunuldu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika ! AFAD’dan FLAŞ Uyarı! İşte Yapılması Gerekenler Manisa'da otobüste genç kıza 'Gel bir kere öpeyim' ! Sokağın bir ucunda kocası bir ucunda sevgilisi yaşıyordu! İki adam karşılaşınca... Son dakika! Atatürk'e hakaret eden Safiye İnci'nin cezası belli oldu !