Gündem
01 Mart 2018 ( 3009 izlenme )
Reklamlar

Teröristleri şoke eden baskın! Gece yarısı alındı

Mehmetçik, PYD/PKK’lıların terör yuvasına çevirdiği Sakarkaya Tepesi’ndeki hendek ve tünelleri imha etti. Teröristlerin tünellerden Türkiye’ye sızmayı planladıkları belirlendi.

Türk SIrak'ın kuzeyindeki Hakurk/Kani Rash bölgesinden Türk Silahlı Kuvvetleri üslerine taciz atışı yapan bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik hava harekatında, silahlı 4 terörist etkisiz hale getirildi, bir çok namlulu roketatar silahı imha edildi.

ZEYTİN DALI'NDA ETKİSİZ HALE GETİRİLEN TERÖRİST SAYISI AÇIKLANDI

Türk Silahlı Kuvvetleri'nden yapılan ikinci açıklamada Zeytin Dalı Harekatı’nın başlangıcından bu yana 2222 teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi.

Afrin'in batı cephesindeki Raco bölgesinde yer alan Haydar, Şeyh Muhammed ve Canka köyleri YPG'li teröristlerden temizlendi. Savaş uçakları ise Raco'nun güneyine bomba yağdırdı.

YPG'nin medya ağı tarafından dolaşıma sokulan bir video, teröristlerin Türk ordusuna karşı sivillerin evlerini kullandığını ispatladı.

Terör örgütünün sözcülüğünü üstlenen Hollandalı gazeteci, Menbic ve Kobani'den çektiği fotoğrafları Twitter hesabından paylaştı. Kobani'deki terör müzesinde Öcalan ve diğer militanlar var.

Afrin'e Zeytin Dalı Harekâtı'nın kırk birinci gününe girilirken, gece yarısı cepheden zafer haberleri geldi. 

Batı cephesinde yer alan Haydar, Şeyh Muhammed ve Canka köyleri YPG'li teröristlerden alındı. Söz konusu köyler, Raco'nun hemen kuzeyinde yer alıyor.

ÖSO unsurları, köyleri teröristlerden temizleyecek operasyonun hazırlıklarını gösteren fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Türk savaş uçakları ise gece saatlerinde Raco'nun güneyine bomba yağdırdı, Bedina köyündeki terör mevzileri havaya uçuruldu.

Teröristler sivillerin evinde

YPG'nin medya ağı tarafından dolaşıma sokulan bir video, teröristlerin Türk ordusuna karşı sivillerin evlerini kullandığını ispatladı.

Hollandalı gazetecinin terör turu

Terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD/YPG'nin sözcülüğünü üstlenen Hollandalı gazeteci, Twitter hesabında Kobani ve Menbic'te çektiği fotoğraflara yer verdi.

Gazetecinin propaganda karelerinde Menbic'teki terör mevzileri ve Kobani'deki terör müzesi var. Terör müzesinde terör elebaşı Öcalan'ın fotoğrafları ile diğer teröristlerin fotoğrafları yan yana.

20 Ocak'ta başlayan Zeytin Dalı Harekâtı'nda bugüne kadar 2 binden fazla terörist öldürüldü, Afrin'in kuzey ve batı cepheleri YPG'lilerden temizlendi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

PKK'nın Bölgedeki En Önemli İsmi, Sözde Şenkaya Sorumlusu Öldürüldü! Doğu Akdeniz’de 1,5 trilyon dolarlık mücadele! İstanbul Güngören'deki Silahlı Saldırı Anı Güvenlik Kamerasında SON DAKİKA.. Anıtkabir'de Atatürk'e Hakaret Eden Safiye İnci Hakkında Sıcak Gelişme