Reklamlar

Son Dakika ! TÜRKİYE'DE KIRMIZI ALARM VERİLDİ SAKIN EVLERİNİZDEN ÇIKMAYIN!

Yunan Meteorolojisi Mora, Girit ve Atina için alarm verdi: 11 metrelik dalgalar olacak. Türkiye’de ise Ege ve Marmara’da yarın için hortum, sel, fırtına, yıldırım uyarısı yapıldı.

YUNANİSTAN, bugün ülkenin önemli bir bölümünü etkilemesi beklenen ve “Zorba” adı verilen tropik fırtına için alarm durumuna geçti. Yunan Meteoroloji Dairesi’nden yapılan açıklamada, tropik fırtınanın bugün Mora (Peloponez) Yarımadası, Girit Adası ve başkent Atina’yı etkisi altına alacağı, akşam saatlerinde de Ege adalarında (Doğu Ege adaları ve Onikiadalar) şiddetli yağmur ve fırtınaların beklendiği, rüzgârın 10 bofor şiddetinde eseceği, dalgaların da 11 metre yüksekliğe ulaşacağı belirtildi. 
Bofor skalasına göre “10”da rüzgârın hızı 48-55 deniz mili olarak saptanıyor. Açıklamada, Ege adalarındaki kötü hava şartlarının yarın akşama kadar etkisini sürdüreceği kaydedildi. Vatandaşlara açık havaya çıkmaktan kaçınmaları, barınacak güvenli yer bulmaları ve büyük ağaç ya da büyük tabelaların altından geçmemeleri uyarısında bulunuldu. Bazı şehirlerde dün okulların tatil edildiği ülkede gemi ve tren seferlerinde aksamalar yaşandı...
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Afganistan'dan Yunanistan'a 4 bin km yürüdü, şimdi vücudunu satarak hayatta kalıyor