Son Dakika.. Tarikat cemaat şıh şeyh... POLİS MÜDÜRÜ VURDU GEÇTİ!..

6122 izlenme19 Temmuz 2018
Reklamlar
Kayseri Polis Meslek Eğitim Merkezi'nden mezun olan 622 öğrenci için yapılan törende konuşan Kayseri Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Metin Tanrıver, "Hiç kimseye, örgüte ve hele hele hiçbir cemaate ya da tarikata, şeyhe, bağlı olmayacaksınız" dedi. Ve sözlerine şöyle devam etti..

Polis Meslek Eğitim Merkezi'nin 21'inci dönem mezuniyet töreni, polis okulu spor salonunda yapıldı. Törene, Kayseri Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Metin Tanrıver, polis müfettişleri, öğretmenler ve veliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan törende konuşan Kayseri Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Metin Tanrıver, mezun olan polislere öğütlerde bulundu.

‘HİÇBİR CEMAAT YA DA TARİKATE, ŞEYHE ŞIHA BAĞLI OLMAYACAKSINIZ’

Tanrıver, "Öncelikli olarak dürüst olacaksınız. Kimsenin hakkını yemeyeceksiniz. Hakkınızı ve haddinizi bileceksiniz. Hiçbir kimseye, örgüte ve hele hele hiçbir cemaate ya da tarikata, şeyhe, bağlı olmayacaksınız. Bağlı olacağınız tek yer vardır, o da devlettir. Hiçbir kimseye devlete el kaldırtmayacaksınız, Devlete laf söyletmeyeceksiniz. Devlete yan baktırmayacaksınız. Devlete isyan eden hainleri topyekun imha edeceksiniz" dedi.

Dönem birincisinin kütüğe isim çakmasının ardından polis okulundan mezun olan 622 öğrenci, üzerinde Türkiye Cumhuriyet Anayasası ve tabanca bulunan masa üzerine ellerini koyarak yemin etti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Domuz posteri de yok edildi! Görüntüler FETÖ'cü darbecilerin yalanlarını ortaya çıkardı - Halit Kazancı Fırıncılar Kazan Kaldırdı Vatandaş UN Stokluyor Saz kılıfı ve gitar kutusunun içinden çıkanlar polis ekiplerini şoke etti

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Diyarbakır / Sur'da Patlamanın Şiddet Uzaktan Böyle Görüntülendi..