Son Dakika ! 4 Yaşındaki Leyla'yı Arama Çalışmalarında Çok Acı Detay !

74540 izlenme25 Haziran 2018
Reklamlar
AĞRI'da ailesiyle bayramlaşmak için gittiği dedesinin köyünde kaybolan 4 yaşındaki Leyla Aydemir'i arama çalışmalarında herhangi bir bulguya ulaşılamadı.

Arama çalışmalarına kadavra ve ceset arama köpekleri 'Mavi' ve 'Modül' de katıldı.

Ağrı'da, ailesiyle bayram ziyareti için gittiği dedesinin köyünde kaybolan 4 yaşındaki Leyla Aydemir, ekiplerin 11 gündür sürdürdüğü arama çalışmalarına rağmen bulunamadı.

Bezirhane köyünde Ramazan Bayramı'nın ilk günü dedesinin evinin önünden kaybolan Leyla'yı arama çalışmaları sabah yeniden başladı.

ARAMA ÇALIŞMALARINDA KAHREDEN DETAY:

Arama çalışmalarına, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğünden alanında uzman 11 kişilik özel ekip, Ankara'daki Jandarma Özel Asayiş Komutanlığının (JÖAK) gönderdiği 10 kişilik arama kurtarma ekibi, Van ve Ağrı AFAD ekipleri ve Nevşehir Jandarma At ve Köpek Eğitim Merkezinden (JAKEM) getirilen kadavra ve ceset arama köpekleri 'Mavi' ve 'Modül' de katıldı.

Leyla'nın bulunması amacıyla arama çalışmalarını artıran JÖAK ve JAKEM ekipleri, köy ve çevresindeki metruk yapılar, dere yatakları, kuyu ve araziyi köpekler yardımıyla taradı.

EKİPLER ARAMALARA ARA VERDİ:

Aramalarda küçük Leyla'ya ait herhangi bir bulguya rastlamayan ekipler, aramalara ara verdi.

Çalışmaların yarın devam edeceği bildirildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünya Kahraman Türk Kaptanı konuşuyor ! Akdeniz’de Türk Kaptandan Olağanüstü Cesaret !! Kağıt Toplayan Çocuk, Sokak Ortasında Cinsel İstismara Uğradı! O Anlar Kamerada Son dakika ! Bir Rus savaş uçağı daha düştü ! Son Dakika ! AK Partili isim hayatını kaybetti!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Son dakika: PKK’dan DEAŞ taktiği! Türk tankının yanında kendini patlattı...