13082 izlenme30 Mart 2018
MOBİL İÇİN VİDEO AŞAĞIDA

"FETÖ borsası" açıklamasıyla AK Parti içinde tartışmalara neden olan Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, "Çok özel bir kayıt götürdüm Cumhurbaşkanı'na. İzledi, çıldırdı.

Böyle bir şey nasıl olur diye. Oysa benim o kaydı bir yıl içerisinde göndermediğim danışmanı yoktu! İzletmemişler Cumhurbaşkanımıza. Onlar hâlâ ordalar. Bir yerde problem var. Sıkıntı büyük" dediği videoyu sosyal medyadan paylaştı.

Tayyar, Twitter'dan paylaştığı video için “Konuşan Prof. Dr. Hilmi Bayraktar… Yerli ve milli Cumhurbaşkanımıza ‘Almancı’ diyen, ‘cemaat’ dediği FETÖ’yü cezalandırıcı üst makam olarak gören bu edepsiz, 15 Temmuz’dan sonra Gaziantep Üniversitesi'ne rektör yardımcısı olarak atandı.Cumhurbaşkanımızdan gizlenen video budur”diye yazdı.

Bayraktar videoda, "Tayyip Erdoğan Alman ekolünden gelen bir partinin içinden yetişmiş bir insandır. Dolayısıyla Tayyip Erdoğan Alman ekollüdür. Ben 'gömleği çıkardı' derken ben artık Avrupa'dan çıktım dedi. Ama geri Alman ekolüne Avrupa ekolüne döndü" ifadelerini kullanıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir