Köpeğin her geçe yaptığını göründe" sizlerde göz yaşlarına boğulacaksınız. Bazı hayvan kadar olmayan insanların hayvanları tekmelediklerini gördüğümüz zaman içimiz ne kadar burkuluyor. Onların yaşam alanlarını kısıtlayan bizleriz unutmayalım. Köpekler bizim binlerce yıllık dostumuz, yol arkadaşlarımızdırlar...

Bizim duygularımızı en iyi anlayan ve yorumlayan canlılardır. Bizi tüm kalpleriyle severler ve tek istedikleri başlarının biraz okşanması, biraz kalp çarpmasıdır. Amerika’daki ailenin sahiplendiği köpeğin hikayesi onların bize duyduğu güvenin önemini gösteriyor...
Ailenin barınaktan sahiplendiği ve daha önce terk edilmiş olan bu köpek kısa sürede onların en sevilen üyesi haline geldi. Numaraları kısa sürede öğreniyor, aileye neşe katıyordu. Kısacası köpeğin aileye katılmasından herkes çok memnundu.

Ama bir süre sonra köpek tuhaf davranışlar sergilemeye başladı. Aile uyuduğunda yatak odasına geliyor, sabaha kadar uyumayıp aileyi izliyordu.

Aileden biri uyandığında ise dolu gözlerle ona bakıyordu.

Köpeğin içerideki kendi yatağında yatmayıp bu davranışını sergilemesi üzerine bir sorunu olup olmadığını öğrenmek adına veterinere götürüldü. Yapılan muayeneler sonucunda köpeğin herhangi bir sorunu yoktu. Fiziksel olarak gayet sağlıklıydı. Ama peki ya ruhsal olarak?

Bunlar da İlginizi Çekebilir