Gündem
21 Şubat 2018 ( 15994 izlenme )
Reklamlar

Operasyon Sırasında Bulundu.. Şok Olacaksınız!

PKK terör örgütüne yönelik Tunceli’de başlatılan operasyonda örgüt mensuplarının barınağı ele geçirildi. Operasyonda 1’i 8 katlı ve havuzlu 3 sığınak imha edilirken 100 kilogram amonyum nitrat ile çok sayıda malzeme ele geçirildi.

Tunceli Valiliği, merkez kırsalında İl Jandarma Komutanlığına bağlı timler tarafından operasyon yapıldığını, 3 sığınağın imha edildiğini, imha edilen sığınaklardan birinin 8 katlı ve havuzlu olduğu bildirdi.

Valilik açıklamasında “Tunceli -Merkez kırsalında İl Jandarma Komutanlığımızca yapılan operasyon kapsamında teröristlere ait biri 8 katlı 100 metre derinliğinde (banyo, WC ve yüzme havuzlu) olmak üzere toplam 3 sığınak içerisinde, 100 kilogram amonyum nitrat, 2 adet jeneratör, 8 adet akü, 20 litre benzin, 4 adet motor yağı, 48 adet büyük tüp, 2 adet küçük tüp, 2 adet pil bloğu, 3 adet sırt çantası, 4 adet puşi, 10 adet terörist kıyafeti, 1 adet 5 tonluk su deposu, 1 adet 2 tonluk yüzme havuzu, 200 metre dağcılık ipi, 4 adet soba, 1 adet banyo sobası, 60 adet soba borusu, 4 adet varil, 20 adet battaniye, 4 adet halı, 20 adet hızar ağzı, 20 kilogram bulgur, 20 kilogram şeker, 100 kilogram un, 20 adet gaz lambası, 150 adet tasarruf lambası, 2 adet ekmek pişirme sacı, 750 metre su borusu, 30 adet 60 lt’lik boş bidon, 1 top naylon, 200 metre kablo, 2 adet çadır, 1 adet mont, 326 adet iç çamaşırı, 30 adet eldiven ve çok miktarda yaşam malzemesi ele geçirilmiştir” denildi..

DİĞER HABER;

Zeytin Dalı Operasyonu’nun 29. gününde Türk askeri ve ÖSO birlikleri tarih yazmaya devam ediyor. Afrin merkeze doğru ilerleyen Türk askerleri ve ÖSO birlikleri YPG’li teröristlere nefes aldırmıyor. Bugün ajanslara düşen fotoğraflarda PKK ile YPG’nin arasındaki ilişki bir kez daha belgelendi. Öldürülen YPG’li teröristin hücum yeleğinde, bölücü terör örgütü PKK’nın elebaşı Öcalan’ın arması çıktı. Diğer bir fotoğrafta ise bir ilköğretim okulunda bulunan ders kitabında skandal harita bulundu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'TSK için robot asker üretecekler!' 2 bin yıllık olmasına rağmen yenilebilir SON DAKİKA ! Marmaris'teki gizemli uçağın sırrı çözüldü ! NATO'dan Ağlayan Yunanistan'a ve Türkiye'ye Flaş Mesaj !