Gündem
25 Nisan 2018 ( 3766 izlenme )
Reklamlar

Muharrem İnce'den sürpriz çıkış: Oyumu Erdoğan'a veririm

CHP'nin cumhurbaşkanı adayları arasında ismi geçen CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce dikkat çeken bir açıklama yaptı. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün adaylık iddialarını değerlendiren İnce, "Ben ikisinin arasında kalsam Erdoğan’a oy veririm” dedi. 


Dünkü CHP Parti Grubu'nda tüm gözlerin üzerine çevrildiği isimlerden biri olan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce Habertürk'e dikkat çekici açıklamalarda bulundu. 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi hakkında değerlendirmelerde bulunan İnce, şu çarpıcı çıkışlarda bulundu:

ADAY OLARAK KENDİNİ TARİF ETTİ

“Her şeyden önce kendi profiline uygun bir isim çıkarması lazım. Yüzde 26’yı elinde tutacak, üzerine koyabilecek bir isim... Bence bu isim Yalovalı, 54 yaşında ve fizik öğretmeni olmalı...”

SAĞ TABANI KONSOLİDE ETTİK

“İYİ Parti’ye 15 vekil vererek zaten sağ tabanı konsolide ettik. Bundan sonra soldan bir isim çıkarmalı CHP”

ERDOĞAN-GÜL ARASINDA KALIRSAM...

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün adaylık iddialarını değerlendiren İnce "Ben ikisinin arasında kalsam Erdoğan’a oy veririm” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Onlar devletin özel askerleri. Yaptıkları ise aslında her şeyi gösteriyor. Ne mi yaptı… Seçim öncesi skandal karar! Türkiye korkusu sardı! Tunceli'de düşen polis helikopteri Sikorksy S-70'in enkaz görüntüleri.. Son dakika ! ABD'den Rusya'ya önce suçlama sonra tehdit !