45257 izlenme18 Mayıs 2018
Mobil için video aşağıda

Muhabire anons dersi veren jandarmadan davulculara 'mani' dersi

Yılbaşı akşamı spikerlik yapıp muhabire anons dersi verdikten sonra gündeme gelen jandarma, bu seferde devriye attığı esnada davul çalıp mani okuyan gençlere rastlayınca adeta mani dersi verdi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler büyük ilgi gördü...

Yılbaşı akşamı spikerlik yapıp muhabire anons dersi verdikten sonra gündeme gelen jandarma, bu kez de devriye attığı esnada davul çalıp mani okuyan gençlere rastlayınca mani dersi verdi.

Ramazan ayına girmemizle birlikte ramazanın vazgeçilmezi davulcular halkı sahura uyandırmak için sokak sokak dolaşıyor ve mani söylüyor. Sakarya'da davulculara denk gelen jandarma ekibi söylediği mani ile sosyal medyada gündeme ordu.

Sakarya'da kaydedildiği belirtilen videoda, bir jandarma aracının gençlerin yanına geldiği görülüyor. Mani okuyan gence seslenen jandarma görevlisi, "Mani öyle mi söylenir dostum" diyerek "Biraz kızıl biraz mavi , jandarmanın asil rengi , gün doğmadan dönsen bari , devriyeden duymadın mı?" manisini okudu. Sosyal medyada paylaşılan video, izleyenlerden çok sayıda olumlu yorum aldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir