47147 izlenme09 Ağustos 2018
Manisa'da inanılmaz olay! Yatak odalarına kamera koydular ve o gece bakın neler oldu.

Manisa'da tüyler ürpertici olay...İnanılması güç ama bu görüntüler gerçek..

2 çocuklu Kaş ailesi Manisa Kırkağaç ilçesinde yaşıyor. İddialara göre eşyaları günün değişik saatlerinde yer değiştiriyor. Evin babası Kerem bey bu akıl almaz olayları kameraya çekmeye çalışmış. Kameraya yansıyan görüntüler gerçekten şok edici. Kaş ailesinin hayatını kâbusa çeviren esrarengiz olayı haber yapmak isteyen ekip röportaj yaparken dahi evin içindeki eşyalar hareket etmeye başlıyor, kapılar kapanıyor.

Kaş ailesinin evinde eşyalar aynen canlı gibi hareket ediyor. Esrarengiz olaylar aileyi cinnetin eğişine getirdi. Olaylar geçtiğimiz aralık ayında başlamış. Otururken gazete okurken bir anda eşyalar evinde yer değiştirmeye başlıyor. Evin içinde kapılar, pencereler bir den bire kendi kendine açıp kapanıyor.

Aile nerdeyse tam 2 aydır bu olaylarla iç içe yaşıyor. İddialara göre eşyalar özellikle paramparça olana kadar bir sağa bir sola savruluyor. Serbest çalışan baba çalmadık kapı bırakmamış. Ailenin yatakları ve tüm eşyaları paramparça. Aile başlarına gelen olaylar karışında çaresiz kalmış durumda hayatlarını sürdürmeye çalışıyorlar. Kendilerine uzanacak bir yardım eli bekliyorlar.

Bunlar da İlginizi Çekebilir