Gündem
18 Ekim 2018 ( 181 izlenme )

İki Haftalık Bebek, Yaşam Mücadelesi Veriyor

İrlanda'da yaşayan 25 yaşındaki sapık, iki haftalık bebeğe cinsel ist*smarda bulundu. Ağır yaralanan bebek, yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

İrlanda'da yaşayan 25 yaşındaki adam, iki haftalık bebeğe cinsel ist*smarda bulundu. Ağır yaralanan bebek, bir hastanenin yoğum bakım ünitesine alındı. Polis yetkilileri, 25 yaşındaki sapığın gözaltına alındığı ve 10 Ekim'de hakim karşısına çıkana kadar polis merkezinde tutulacağını açıkladı.

CİNSEL İST*SMARA UĞRAYAN BEBEK, YOĞUN BAKIMA KALDIRILDI

İrlanda'da yaşayan 25 yaşındaki sapığın cinsel ist*smarına uğrayan iki haftalık bebek, ağır yaralandı. Bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan bebeğin sağlık durumu ile ilgili henüz açıklama yapılmadı. Olayla ilgili yapılan soruşturmada ise 25 yaşındaki sapığın ismi, güvenlik nedeni ile açıklanmadı.

SAPIK, MAHKEMEYE ÇIKANA KADAR, POLİS MERKEZİNDE TUTULACAK

Polis yetkilileri, küçük kızın tecavüze uğradığı ve vücudunda ağır yaraların oluşması olayı ile ilgili 25 yaşındaki sapığın gözaltına alındığını ve 10 Ekim tarihinde mahkemeye çıkacak olan sapığın polis merkezinde gözaltında tutulacağını açıkladı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir