Gündem
25 Şubat 2018 ( 21327 izlenme )

Fethullah Gülen Çürümeye Başladı..! Bakın Bu Halde Bile Ne Diyor..

FETÖ’nün elebaşı Fethullah Gülen’in uzun süredir gün yüzüne çıkmamasının arkasında ciddi sağlık sorunlarının yattığı ortaya çıktı. Örgüt karargahından sızan bir fotoğrafta Gülen’in neredeyse çürümeye yüz tuttuğu gözlemlendi.
Uzun süredir ABD’nin Pensilvanya eyaletindeki karargahında FETÖ’yü yöneten Fethullah Gülen’in ciddi sağlık sorunları yaşadığı ortaya çıktı.

MAKYAJ YAPIYORLAR

Gülen’în son videolarında makyaj malzemelerinin abartılı bir şekilde kullanılmaya başlandığı gözlemlendi. Teröristbaşının sağlığının hiç iyi olmadığı ve her geçen gün kötüye gittiği de sızan bilgiler arasında yer aldı.

GÖRÜNTÜ SONRASI ŞÜPHELER ARTTI

Uzun süredir gün yüzüne çıkmayan Gülen’in bedenen çürümeye yüz tuttuğu iddia edilmeye başlandı, doktorlar hastalığına çare bulamıyor. Ve bu durumda bile Türkiye hakkında şunları diyor;
”Elbet bir gün Türkiye’ye ebedi olarak döneceğiz. Sanmasınlar ki bu çok uzun sürecek. Allah’ın izniyle münafıkları yeneceğiz.”

Sen daha yoluna yürüyemiyorsun, yüzün çürümüş hala fitne peşinde koşuyor. Topunuz gelse kaç yazar bu millet birlik içinde olduktan sonra.. Allah bir ayetinde şöyle diyor;

Bakara Suresi, 7. ayet: Allah, onların kalplerini ve kulaklarını mühürlemiştir; gözlerinin üzerinde perdeler vardır. Ve büyük azap onlaradır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir