Gündem
21 Nisan 2018 ( 2750 izlenme )
Reklamlar

Devlet Bahçeli'nin derbi açıklamasını ayakta alkışladılar!

Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Devlet Bahçeli, Kızılcahamam Kampında olaylı derbi hakkında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum. Beşiktaş sahadan kaçmaz" ifadelerini kullandı.


Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Devlet Bahçeli, Kızılcahamam Kampın'da Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi hakkında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, Şenol Güneş'e yapılanları şiddetle kınadığını ifade ederken "Bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum. Beşiktaş sahadan kaçmaz" sözleriyle büyük alkış aldı.

Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar;

  • "İzleme imkanı bulamadım. Çünkü erken seçim çalışmalarıyla ilgili partide yoğunluğumuz vardı. Bu sebeple maçı takip edemedim. Ancak Beşiktaş'ın hocası Türkiye'nin hocasıdır. Türkiye'yi dünya üçüncülüğüne taşımış bir değerdir. Kendisine yapılmış bu saldırıyı şiddetle kınadım. Hocamı da aramak suretiyle geçmiş olsun dileklerimi bildirdim. Bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum. Beşiktaş sahadan kaçmaz."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Görüntüler FETÖ'cü darbecilerin yalanlarını ortaya çıkardı - Kemal Batmaz Son Dakika ! PKK'da büyük panik: Teröristlere bu talimatı verdi Son Dakika ! Rusya'dan kritik hamle! İsrail'in korktuğu oluyor DANIŞTAY'DAN BOMBA ÇIKIŞ!.. 'YÖNETMELİK İPTAL'