Gündem
13 Eylül 2018 ( 7915 izlenme )
Reklamlar

Demet Akalın ve Okan Kurt'un evliliğini bitiren söz ortaya çıktı

Eşinden boşanan Demet Akalın için kırmızı çizgi kızı Hira'nın o sözleri oldu. İcra memurları geldiğinde Hira "Köpeğimi bari almasınlar anne" diye ağlayınca Demet Akalın boşanma davasını açtı.

Demet Akalın, kızı Hira ile Beykoz’daki evlerindeyken birden icra memurları geldi. Okan Kurt’un 150 milyon TL'lik borcu için haciz başladı. Ve haciz Hira’nın odasına kadar uzanınca Akalın çıldırdı.

HİRA'NIN GÖZYAŞLARI İSE EVLİLİĞİN SONU OLDU

Odasındaki TV ile bilgisayarı alınan Hira, “Köpeğimi bari almasınlar anne” deyince gözyaşlarına boğulan Demet Akalın o an son kararını verip avukatına “Bizi hemen boşa” dedi. Akalın, eski eşi Okan Kurt’a sosyal medya hesabından sitem etti.

Demet Akalın, 6.5 yıllık eşi, kızı Hira'nın babası Okan Kurt'tan önce ki gün tek celsede boşandı. İddialara göre Okan Kurt, duruşma sırasında boşanmak istemediğini söyledi. Fakat Demet Akalın direttiği için boşanma gerçekleşti.

Akalın, boşanmanın ardından ilk açıklamayı şöyle yapmıştı: "Benim evim Okan'ın ağabeyinin home ofisiymiş. Pes artık. Kızımın odasını bile almayı düşündüler. Ne diyelim" dedi. Hakkında sosyal medyada birçok yorum yapılan Akalın, bunlar için ise "Herkes her şeyi düşünebilir, sıkıntı yok. Bana sevenlerimin duası yeter" demişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD, PKK'lı teröristi bu unvanla tanımladı! Skandalın Böylesi ! Okul Müdürü Kendi Şahsına Kral Dairesi Yaptırmış ! 168 DEAŞ tankeri böyle imha edildi ! Başbakan Yıldırım'dan çok önemli Afrin açıklaması!