Gündem
15 Nisan 2018 ( 1785 izlenme )

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yaşam hakkı bulamazsınız!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Üsküdar'da vatandaşlara seslendi. Erdoğan, "Eğer finans sektörü bu vatana ihanet etmezse, bu vatanda onlar da görevini yaparsa başımız gözümüz üstünde yerleri var, her türlü desteği veririz" dedi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Sancaktepe'ye şehir hastanesi yapıyoruz. İhalesi var. Bizi bölemeyecekler. Biz Doğulu-Batılı biye bir ayrım yapmıyoruz. Bayrağımıza ise asla laf söyletmeyiz. Tek vatan, böldürmeyiz.

Cudi'de, Tendürek'te Gabar'da tepelerine indik, inlerine girdik. İnsansız hava araçlarımızı biz yapıyoruz. Kapılarına gidiyorduk, kapılarından gönderiyorlardı, şimdi biz yapıyoruz. Nereden nereye? Yurtdışına bağımlılığımız yüzde 35'e düştü" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kur savaşı ilan ettiler. Bizi kur, şu-bu bunlarla kalkıp tehdit etmeyin, bu ülkede yaşam hakkı bulamazsınız. Bize böyle bir müdahale bu memlekete ihanettir.

Buna müsaade etmeyiz. Yarın gazeteler yazar piyasalar alt üst oldu, bundan dolayı oluyorsa olsun. Bu faiz denilen belayı düşürmeleri lazım." dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir