Gündem
25 Şubat 2018 ( 3566 izlenme )
Reklamlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep'te 6. Olağan AK Parti il kongresinde konuşuyor.

Biz Gaziantep'i 2019 seçiminde sandıkları patlatarak rekor kıracağınıza inanıyorum. Biz Türkiye'nin sıkıntıları konusunda Gaziantepliler'le konuşuruz. 12 milyar doları bulan hacmiyle bir ekonomi devidir. 

Sizler Ensar oldunuz. Muhacir kardeşlerimize kucak açtınız. Sizler tüm dünyaya unutulmayacak bir ders verdiniz. 

Terör örgütü PKK'nın başını hem içeride hem dışarıda eziyoruz. DAEŞ denilen İslam ve Müslüman düşmanı örgütte tamamen yok olmak noktasında. 

Ülkesinde ne kadar psikopat varsa DAEŞ için getirdiler. Yıllarca ikazlarımızı kulak ardı edenler varsın şimdi kendileri uğraşsın. FETÖ zaten bitti. Yüklü cezalarla bedelini ödüyorlar, ödeyecekler. Devletimiz de milletimiz de bunların kalemini kırmıştır. 

Eski stadın yerine Cuma Camii yapalım dedik. Birileri rahatsız olmuş. Kim olursa olsun. Hiçbirini kafaya takmayın. Bu Cuma Camii milletindir. Hiç kimse bunu engelleyemez. Biz o çatlak seslere alıştık. Bizim işimiz var. Bu yolda azimle yürüyeceğiz. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünya Şokta ! Onlar Parayla İstedi Ama.. Katar Emiri'nden Erdoğan'a büyük jest ! Hediye etti İsrail'den savaş hazırlığı her an başlayabilir! Diyarbakır'da jandarmadan nefes kesen operasyon Son Dakika.. Tarikat cemaat şıh şeyh... POLİS MÜDÜRÜ VURDU GEÇTİ!..