Anneler ve babalar dikkat! Sapık Ankara’da kıskıvrak yakalandı… Bu pisliği kim serbest bırakıyor?

4185 izlenme 16 Haziran 2017
Reklamlar

Ankara’dan gelen bir haber bir kez daha öfkemizin yükselmesine neden oldu. Gölbaşı KOM Daire Başkanlığı Köpek Bakım Merkezinde işçi olarak çalışan S.G isimli bir sapık 8 yaşında bir çocuğu 15 TL vererek kandırdı. Çocuğa tecavüze yeltenen sapık polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Ancak daha da vahimi şahsın daha önce benzer suçtan gözaltına alınıp serbest bırakıldığının öğrenilmesi oldu.


Son günlerde ülkemizde ‘idam geri’ gelsin beklentileri hat safhaya ulaşmışken Ankara’da yaşanan bir olay bu talebin ne kadar haklı olduğunu bir kez daha gözle önüne serdi.

Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan Botanik Parkta yaşanan olay kan donduran cinstendi. H.G isimli sabıkalı bir sapık Irak’taki savaştan kaçarak ülkemize sığınan 8 yaşında Türkçe bile bilmeyen bir çocuğa tecavüz etmeye kalktı.

Bir vatandaşın durumu polise bildirmesiyle olay yerine gelen ekipler şahsı kelepçeleyerek gözaltına aldı.

Sapığın hedefinde olan çocuğun Irak’ta yaşayan Türkmenlerden olduğu DAEŞ teröründen kaçarak Ankara’ya sığındığı babasının gözlerinin görmediği bildirildi.

Daha önceden benzer bir suçtan gözaltına alınan S.G’nin Gölbaşı KOM Daire Başkanlığı Köpek Bakım Merkezinde işçi olarak çalıştığı açıklandı.

BU GİBİ PİSLİKLER NASIL SERBESTÇE DOLAŞABİLİYOR?

Yaşanan bu vahim hadisenin ardından daha önce de benzer bir suçtan gözaltına alınan şahsın nasıl serbest kaldığı merak konusu olurken konunun sorumluları hakkında da işlem başlatılıp başlatılmayacağı merak konusu oldu.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türk Bayrağına Basan İti Dövdü Onlarca Kişinin Arasından Yürüdü Çıktı ! Türk bayrağına hadsizlik yapan zanlı tutuklandı! Tek yumrukla kapıyı açan özel harekat polisi ! Son dakika... Sincan cezaevi kampüsünde hazırlıklar tamamlandı! Bin 500 kişi...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
PÖH'lerin silahlı kutlamalarında güldüren diyalog
http://cdn00.vidyomani.com/c/4/5/9/anneler-ve-babalar-dikkat-sapik-ankara-da-kiskivrak-yakalandi-bu-pisligi-kim-serbest-birakiyor/index.html#fb