Ankara'da Anlar Kameralara Anbean Böyle Yansıdı

12241 izlenme02 Eylül 2018
Reklamlar
Ankara'da, genç bir kadın, dolmuşta uğradığı saldırı ve tacizin görüntülerini sosyal medyada paylaştı. Görüntülerde ağza alınmayacak küfürler eden saldırganın, genç kadının üzerine yürüyerek darp etmeye çalıştığı görülüyor.
Sosyal medyada başına gelen olayı paylaşan Nazan Bozkurt isimli kullanıcı minibüste ağır hakaretlere ve şiddete maruz kaldı. Videoya anbean yansıyan olayda ismi bilinmeyen şahıs Nazan Bozkurt'a ağır küfürler edip, vurmaya çalışıyor. Minibüsteki yolcuların ise olaya müdahale etmemesi dikkat çekti. İşte saldırıya maruz kalan Nazan Bozkurt'un açıklamasından satır başları:

"BACAĞIMA DOKUNARAK BENİ DÜRTTÜ"

Olay bir dolmuşta başıma geldi. Kulaklığımı takmış akşam açıklaması videosunu izliyordum. Biri bacağıma dokunarak beni dürttü. Tanıdık biri olduğunu düşünerek kafamı kaldırdığımda tanımadığım birini gördüm. Bana bir şey söylüyordu.

"KALK DA ŞU KADINA YER VER DEDİ"

Kulaklığı çıkardım ''kalk da şu kadına yer ver'' dedi. ''Anlamadım neden bana söylüyorsunuz, neden bacağıma dokunuyorsunuz'' dedim. ''Sen gençsin kalk'' dedi. ''Neden bana söylüyorsunuz, benden çok daha gençler var burda'' dedim. ''Sana söylüyorum sen kalkacaksın'' deyince anladım ki sıkıntılı biri. Yanındaki kadın bana adamın normal olmadığını anlatan bir işaret yaptı.

"KÜFÜR ETMEYE BAŞLADI"

Adam bu arada ''yaşlı kadına niye yer vermedin'' diye bağırmaya devam ediyordu. Ki yaşlı dediği de en fazla 45 yaşında bir kadındı. Ben de ''kalkarım veya kalkmam, siz bana ne hakla dokunursunuz'' dedim ve hemen arkasından ''dokundum da taciz mi ettim o…'' diye küfürlere başladı bu adam. Durup dinlenmeden küfrediyordu. Sakinliğimi koruyup kendisini videoya almaya başladım.

"ŞOFÖR 'PARA KAZANIYORUM' DEDİ VE MÜDAHALE ETMEDİ"

Dolmuşun sürücüsüne de karakola çekmesini söyledim. Ancak şoför, ''Ben para kazanıyorum'' dedi ve adamın darp etmeye kadar varan sapkınlıklarına müdahale etmedi. "Bu sapık adam, bana yumruk atacakken araya bir erkek yolcu girdi. Sonra bu sapık, yanındaki kadının zorlamasıyla dolmuştan kadınla birlikte indi. Sağolsun dolmuştaki bir genç kadın, bana adamın indikten sonra taksiye bindiğini söyleyip taksinin plakasını verdi. Kendi de polisi aradı.

"İNSANLAR, BIÇAKLANMAKTAN KORKTUĞU İÇİN SES ÇIKARMADI"

Dolmuştaki iki üç yolcu dışındaki insanlar, adam bıçak çıkarır diye korkularından ses etmediler ve bunu kısmen anlayışla karşıladım ancak şoförün ''ben para kazanıyorum'' diye bu vahşi adama müdahale etmemesi beni cidden şaşırttı. İndikten sonra da şikayet etmek üzere dolmuşun plakasını aldım.

"SOKAK ORTASINDA KATLEDİLEN KADINLARIN KATİLİ BİRDEN FAZLA!"

Bu iğrenç küfürlerle dolu videoyu yayınladığım için hepinizden çok özür diliyorum ve affınıza sığınıyorum. Ancak bu videonun yayılması çok önemlidir. İlla ki bir gören bilen vardır bu sapığı. Bu akşam dolmuşta yaşadığım olaydan çıkardığım sonuç şudur; Sokak ortasında onlarca insanın gözü önünde eski kocası ya da eski sevgilisi tarafından bıçaklanarak, kurşunlanarak katledilen kadınların katilleri birden fazla.. Çok fazla!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Videonun devamı HD yakın çekim:) Müjde ! Milyonları ilgilendiriyor ! 410 TL yardım geliyor Son Dakika.. Türk boksör katledildi! Şoke eden PKK detayı Mart 2019 seçimleri öncesi yapılan son anketin sonuçları açıklandı! (Partilerin son oy oranları)

Bakmadan Geçme!

KAPAT
YGS Sınavına Geç Kalan Genç Sınava Alınmadı Göz Yaşlarını Döktü! Bu Çocuğun Sesi Olalım