Gündem
25 Şubat 2018 ( 22618 izlenme )
Reklamlar

Afrin Harekatıyla İlgili ABD’den Şok Açıklama..

Türkiye’nin Suriye’de Afrin’e yönelik yapılan Zeytin Dalı Operasyonuna ilişkin ABD Savunma Bakanlığı Pentagon açıklama yaptı;

Pentagon Sözcüsü Binbaşı Adrian Rankine-Galloway, Türkiye’nin Pkk ile güvenlik kaygılarını anladıklarını söyledi.

Rankine-Galloway, ABD güçlerinin mevcut konumlarda konuşlanmış olmasından dolayı gelebilecek herhangi bir saldırıya karşılık verileceğini
dile getirerek, Türkiye’nin bu konuda dikkatli olması yönünde uyarılarda bulundu. Türkiye ise bu cevaba karşılık terörist içeren bölgelerden ABD’nin güçlerini geri çekmesini aksi taktirde yaşanacak olumsuz bir durumdan sorumlu olmadıklarını belirtti.

Şuan Afrin’e yakın bölgelerde hazır durumda bekleyen yaklaşık 1000 ABD Askeri bulunuyor. Dün gece Esad rejimine ait olan araç konvoyunun TSK tarafından vurulup imha edilmesinden sonra, ABD güçlerinin Afrin’den daha da uzaklaştığı bilgisi verildi. Ellerinden izlemekten başka bir şey gelmiyor, gelemiyor.. Onlar Süperman gibi hayali kahramanlıklarla övünürken Türk Askeri Afrin’de Destan yazıyor !

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yediği yemek elini böyle yaptı ! Dikkat sizinde başınıza gelebilir.. Ekranlardan Bakın Kim Geçti 01.45 Saniyeye Dikkat Almanya'nın PKK sevgisi pes dedirtti. Halk ayaklandı pkklıları istemiyoruz ! Eren Erdem'den CHP'yi karıştıracak itiraflar..