Gündem
05 Ocak 2018 ( 4309 izlenme )
Reklamlar

Aç kalan kurtlar kangal köpeğini parçaladı

Aç kalan kurt sürüsü, Ardahan merkeze bağlı Akyaka köyüne indi ve bir çiftlik önünde bulunan iki kangal köpeğinden birisini parçaladı.

Çiftlik önünde bulunan anne ve yavru kangal köpeği, yanına gelen 9 kurdun saldırısına uğradı. Anne köpek kendini kurtarırken 7 aylık kangal, kurtların saldırısıyla yere düşürerek telef oldu.

Kangalın sahibi: Köpeğime üzüldüm

Köpeğin sahibi Özgür, gazetecilere yaptığı açıklamada, olaya üzüldüğünü belirterek, "Tam 9 kurt aynı anda saldırmış. Büyük köpeklere zararları olmamış ama 7 aylık kangal yavrusunu parçaladılar. Köpeğime üzüldüm" dedi.

Bölgedeki kar yağışının ardından aç kalan bir başka kurt sürüsü de bir süre önce Erzurum'un Karayazı ilçesinde sahipsiz köpeğe saldırmıştı.

İlçenin Ağrı-Tutak karayolu yakınındaki Karayazı İlçe Mezarlığı yanında 8 kurtun sahipsiz köpeği öldürüp yemesi, güvenlik kameralarınca görüntülenmişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türk korkusundan çocukları kadınları bile silahlandırdılar! Son Dakika ! İstanbul'da Operasyon Polis Çembere Aldı !! ŞOK İDDİA ! ABD ile Türkiye anlaştı! Brunson yarın serbest kalacak SON DAKİKA ! 3. Havalimanında İşçiler isyandalar 'KAZAN KALKTI' !