Reklamlar

15 Temmuz’da öldürülmek istendi Afrin’de tarih yazdı!

TSK tarafından ÖSO birlikleriyle birlikte icra edilen ve yaklaşık iki aylık bir süreyi geride bırakan Zeytin Dalı Harekatı'nda Mehmetçiğimiz Afrin merkezine Türk Bayrağı çekti. Güvenlik uzmanları operasyonun bu denli zor olmasına rağmen mümkün olan en başarılı şekilde ilerlediği görüşünde hemfikir. Harekatın başarısında en büyük paylardan biri de şüphesiz operasyonu yöneten Korgeneral İsmail Metin Temel.

15 Temmuz'da FETÖ'cü hainlerin özel bir tim görevlendirerek öldürmek istediği Temel Paşa, bugün Afrin’deki muazzam başarının en önemli mimarlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.
Türkiye, İsmail Metin Temel ismini ilk duyduğunda takvimler 15 Temmuz Darbe Girişiminin hemen ertesi gününü gösteriyordu. Gecenin karanlığı aydınlandığında FETÖ’cü hainlerin bombaladığı yerler, ateş açtığı insanlar, tanklarla ezdiği vatandaşlar kadar o gece yaşanan gelişmeler de ortaya çıkmaya başlamıştı. Darbe girişimi öncesinde dönemin Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı olarak görev yapan Temel Paşa, Cumhurbaşkanı Erdoğan dışında öldürülmesi için özel tim hazırlanan belki de tek isimdi…

Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Iraklı çobandan Batılı gazetecilere tokat gibi kapak gibi cevap: Türk’e düşman değilsen…